Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Irina Begu a jucat la miezul nopții! Cum s-a terminat partida de la Palermo

Joi, 21 Iulie 2022, ora 07:50
4510 citiri
Irina Begu va evolua în sferturi la Palermo FOTO facebook

Irina Begu a avut parte de o confruntare lungă cu franțuzoaica Oceane Dodin, în optimile turneului de la Palermo.

Românca a reușit să se impună în cele din urmă cu scorul de 1-6, 6-2, 6-4, obținând calificarea în sferturile de finală, după un meci care s-a terminat la miezul nopții.

Begu (locul 45 WTA) va evolua cu învingătoarea din partida Diane Parry (86 WTA) vs Yulia Putintseva (39 WTA), care este programată azi.

Irina Begu este singura româncă rămasă în competiție la Palermo, după ce Ana Bogdan a fost eliminată

Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...
Irina Begu, debut de vis la WTA Madrid. Românca a învins o mare speranță a tenisului
Tenismena Irina Begu (128 WTA), revenită recent după o accidentare, s-a calificat marți în turul secund al turneului WTA 1000 de la Madrid. Beneficiară a clasamentului protejat, Irina Begu...
#Irina Begu, #sferturi, #palermo, #calificare, #victorie, #miezul noptii , #stiri tenis