Stenograme DNA: Becali le-a oferit bani "pandurilor"!

Sursa: ProSport
Vineri, 20 Noiembrie 2009, ora 14:59
158 citiri
Imediat dupa meciul pierdut de Craiova in "sferturile" Cupei, 0-1 cu CFR, patronul oltenilor, Adrian Mititelu, a luat foc. Pe langa acuzele dure la adresa arbitrilor, bossul Stiintei a lansat si un atac la adresa lui Iuliu Muresan. "Mi-a spus Neagoe ce i-au facut lui in 2008, pe cand era antrenor la Pandurii. La meciul de la Cluj, sefii CFR-ului au intrat la pauza in vestiar si i-au oferit 50.000 de euro sa piarda meciul", a fost declaratia care a lansat bomba. Explozia insa nu a mai venit. ...citește toată știrea