Imagine virală la Germania - Japonia: mesajul unui fan japonez pentru șeful lui FOTO

Miercuri, 23 Noiembrie 2022, ora 17:20
3595 citiri
Fanii Japoniei au făcut spectacol

Selecţionata Japoniei a produs a doua mare surpriză a Cupei Mondiale de fotbal din Qatar, după ce a învins echipa Germaniei cu scorul de 2-1 (0-1), miercuri, pe Khalifa International Stadium din Ar-Rayyan, în Grupa E.

Nemții au deschis scorul prin Gundogan în prima repriză, iar asiaticii au marcat de două ori după pauză, prin Doan și Asano și au câștigat partida.

Pentru Germania urmează derby-ul cu Spania, iar Japonia va juca împotriva naționalei din Costa Rica.

În tribunele stadionului Khalifa din Doha, fanii japonezi au făcut spectacol. Iar unul dintre aceștia a avut un mesaj pentru șeful lui: "Dragă șefule, îți mulțumesc pentru că mi-ai dat liber două săptămâni".

Luis Enrique îl amenință pe fotbalistul din națională care se iubește cu fiica lui: "Dacă face asta, nu mai intră pe teren"
După o victorie categorică în primul joc, Luis Enrique pregătește Spania pentru marele meci cu Germania de duminică seara. Selecționerul Spaniei, Luis Enrique, a fost întrebat de un...
"Ce-a fost asta?" Cristiano Ronaldo scoate ceva din șort și mănâncă în timpul meciului VIDEO
Cristiano Ronaldo a făcut un gest incredibil în timpul partidei dintre Portugalia și Ghana, notează Daily Mail. Imaginile îl arată pe fostul atacant al lui Manchester United ducându-și...