Cosmarul lui Boloni in Franta continua

Duminica, 27 Februarie 2011, ora 09:19
1304 citiri

Ladislau Boloni a inregistrat o noua infrangere in Franta, scor 0-2, in deplasarea de la Stade Rennes.

Singurele goluri ale meciului au fost reusite de Boukari, in minutul 14, si de Montano, in minutul 70.

"Rennes a fost echipa mai puternica si merita cele trei puncte. Noi luptam pana la capat, credem ca putem sa ne indeplinim obiectivul", a spus Boloni dupa meci.

De la preluarea lui RC Lens, Boloni a inregistrat doua victorii, doua egaluri si patru infrangeri.

De cinci meciuri, Boloni nu mai bate pe nimeni in Franta si viitorul sau este in pericol.

Lens ocupa locul 19 in prima liga franceza, cu 24 de puncte, doua mai putin decat primul loc ce o poate salva de la retrogradare.