Boloni va debuta cu Borussia Dortmund pe banca lui Lens

Luni, 03 Ianuarie 2011, ora 19:08
777 citiri

Ladislau Boloni va debuta miercuri pe banca formatiei franceze RC Lens, intr-un meci amical cu Borussia Dortmund, liderul din Bundesliga.

Partida va avea loc in Spania, acolo unde Lens, locul 19 in Ligue 1, se afla intr-un stagiu de pregatire.

Debutul intr-o partida oficiala va avea insa loc pe 15 ianuarie, cand Lens va intalni formatia Saint Etienne, intr-un meci de campionat.

Boloni, noul antrenor al lui Lens

Salariu urias pentru Boloni la Lens

Boloni, acuzat ca ii e rusine ca e roman

Ladislau Boloni a fost numit in functia de antrenor principal al gruparii RC Lens pe 2 ianuarie.

C.F.

Campioana Germaniei are șapte vieți: încă un meci salvat în prelungiri și miracolul continuă
Echipa germană Borussia Dortmund a încheiat la egalitate duminică, pe teren propriu, scor 1-1, cu formaţia Bayer Leverkusen, în etapa a 30-a din Bundesliga. Bayer este deja campioana Germaniei...