Reactia lui Reghecampf dupa victoria Stelei

Joi, 05 Decembrie 2013, ora 23:20
3302 citiri

Laurentiu Reghecampf, antrenorul Stelei, s-a declarat multumit de victoria obtinuta de formatia sa in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, cu Otelul.

Tehnicianul este bucuros si ca echipa a depasit usoara criza pe care a traversat-o in ultima luna.

"Am trecut printr-o perioada mai dificila, dar nu pot spune ca am fost in criza. I-am obisnuit pe fani cu un joc spectaculos si n-am mai facut la fel in ultima vreme, dar nu poate fi vorba despre o criza. Trebuie sa va ganditi ca am avut si multi jucatori cu probleme, au fost si meciuri foarte grele.

Nu am pierdut nicio partida, dar am pierdut multe puncte in meciurile care s-au terminat la egalitate. Sunt multumit ca am castigat si ca suntem in semifinale. Urmeaza o perioada grea, cu multe meciuri la rand, asa ca vrem sa dam ocazia unor fotbalisti care nu au apucat sa joace foarte mult", a spus Reghecampf la Sport.ro.

Steaua, in semifinalele Cupei dupa victoria cu Otelul

Steaua s-a calificat joi in semifinalele Cupei Romaniei. Campionii au trecut in sferturi de Otelul Galati, scor 2-0.

De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...