Nebunie în SUA. Messi a dat autograf chiar în timpul meciului pe teren VIDEO

Miercuri, 28 Septembrie 2022, ora 10:56
2209 citiri
Messi a dat autografe în timpul meciului în SUA. Foto: Twitter

Naţionala Argentinei a disputat, noaptea trecută, la Harrison (SUA), un meci amical cu Jamaica, pe care l-a câştigat cu scorul de 3-0. A fost al 35-lea joc consecutiv fără înfrângere pentru argentinieni, informează AFP.

Lionel Messi a jucat ultimele 35 de minute, însă a înscris două goluri. A fost pentru el victoria cu numărul 100 la echipa naţională.

Messi a marcat în minutele 86 şi 89. Celălalt gol a fost înscris de Alvarez ’13.

La un moment dat, un suporter a pătruns pe teren şi a ajuns până la Messi. El i-aa dat fotbalistului un marker şi i-a cerut să-i dea un autograf pe spate. În timp ce Messi dădea autograful, au apărut şi stewarzii care l-au luat cu forţa pe fan, surprinzându-l şi pe fotbalist. Pe teren au intrat şi alţi fani.

Novak Djokovic, după Leo Messi. Lista câștigătorilor la Trofeele Laureus
Încă un premiu pentru Novak Djokovic. La cea de-a 25-a ediţie a Trofeelor Laureus, tenismanul sârb a fost desemnat Sportivul Anului, în urma sezonului 2023, în care a câştigat al 24-lea...
Recital Leo Messi la Inter Miami. Câte goluri a marcat argentinianul VIDEO
Echipa Inter Miami continuă să avanseze în Conferinţa de Est a MLS, după ce a învins duminică pe teren propriu formaţia Nashville, scor 3-1, graţie unei duble a lui Lionel Messi. Echipa...
#Leo Messi, #Leo Messi Argentina, #Messi autografe fotografii Romania , #Stiri Leo Messi