Bogații de la PSG, umiliți la Rennes! Ce au făcut Messi și Mbappe în ultimul meci din campionat

Duminica, 03 Octombrie 2021, ora 15:57
8890 citiri
Leo Messi. Foto: Facebook / Leo Messi

PSG a suferit prima înfrângere din campionat, 0-2, la Rennes.

Vedetele de sute de milioane ale parizienilor nu au putut face nimic în fața gazdelor, care au marcat cele două goluri în ultimul minut din prima repriză și în primul minut din repriza a doua.

Messi a jucat tot meciul și a avut o ocazie importantă în prima repriză, atunci când mingea trimisă de el din lovitură liberă a lovit bara.

Bogații de la PSG au înscris și ei, dar golul lui Mbappe a fost anulat de VAR pe motiv de ofsaid.

Înfrângerea de la Rennes este prima pentru echipa lui Messi și Neymar în campionat.

Dembele și Mbappe au adus titlul la PSG. Gol de mare rafinament marcat de Kylian plus o fază în care și-a ridiculizat adversarul VIDEO
Echipa franceză PSG a învins miercuri, în deplasare, scor 4-1, formaţia Lorient, în etapa a 29-a din Ligue 1. PSG s-a impus la Lorient prin golurile marcate de cei doi jucători pe care...
De ce va alege vedeta lui PSG să joace pentru Real Madrid. Brazilianul Ronaldo a explicat totul
Presa din Spania a dezvăluit că Real Madrid vrea să-l aducă pe Kylian Mbappe fără să fie afectate posturile celorlați jucători. "Kylian știe că, fiind la Real Madrid, îi va fi mult...
#messi psg, #messi neymar, #psg, #Leo Messi, #PSG transfer Messi , #Stiri Leo Messi