Dezvaluiri de la Rapid - Steaua: Ce i-a spus Pancu pe teren lui Latovlevici

Duminica, 27 Iulie 2014, ora 11:56
4281 citiri

Steaua a invins Rapid cu 3-1 in primul derbi din noul sezon de Liga I, chiar in prima etapa a acestuia, sambata seara, pe stadionul Giulesti.

Iasmin Latovlevici, fundasul stelist, a declarat dupa meci ca a avut o discutie cu Daniel Pancu, in timpul partidei, capitanul rapidist fiind nevoit sa recunoasca superioritatea stelista: "Altadata, adversarii erau mult mai rai, dar ma gandesc ca sunt si nepregatiti. Cred ca in repriza a doua rapidistii au cazut fizic. Pancu mi-a zis in timpul meciului, spre sfarsit, ca nici la antrenament nu ne iese jocul asa, era suparat.", spunea Latovlevici dupa meci.

Liga 1: Steaua a invins Rapidul in Giulesti

Tot legat de meciul cu Rapidul, fostul timisorean a mai declarat: "In repriza a doua mi-a fost frica putin de petarde, imi era sa nu imi tiuie urechea, dar pana la urma nu s-a intamplat nimic.", a mai adaugat stelistul.

Steaua a invins Rapid cu 3-1 in prima runda a Ligii I, dupa goluri marcate de Keseru, Popa si Chipciu, respectiv Pancu.

D.A.

Lovitură puternică pentru Piedone. Cât de multe voturi poate pierde după ce PSD a aruncat-o în cursa pentru Primăria Capitalei pe Firea
PSD și PNL au renunțat să-l mai susțină pe medicul Cătălin Cîrstoiu la alegerile pentru Primăria Capitalei. Cele două mari partide i-au aruncat în luptă Gabriela Firea (PSD) și pe...
Satisfacția candidatului AUR la Primăria Capitalei: "PSD și PNL au ajuns la soluțiile pe care le-au aruncat la gunoi inițial"
Decizia PSD și PNL de a renunța la candidatul comun Cătălin Cîrstoiu pentru primăria Bucureștiului a fost ironizată de toate partidele de opoziție. Mihai Enache, candidatul AUR la...
#dezvaluiri de la rapid steaua, #latovlevici discutie pe teren pancu, #pancu ziceri catre latovlevici teren , #etape