Liga 1: Petrolul pierde din nou

Sambata, 31 Octombrie 2015, ora 22:22
2490 citiri

Petrolul Ploiesti a fost invinsa, scor 1-2, pe teren propriu de formatia CSMS Iasi.

Moldovenii au deschis scorul inca din minutul 4, cand Vasile Gheorghe a prins un sut de zile mari, dar au fost egalati dupa reusita lui Benga, din minutul 16.

Cu doua minute inainte de final, Frasinescu a reusit golul victoriei cu o lovitura de cap.

Dupa acest rezultat, CSMS Iasi ocupa locul 8, cu 19 puncte, in timp ce Petrolul este ultima, cu 4 puncte.

Etapa urmatoare, Petrolul primeste vizita Chiajnei, iar CSMS Iasi pe cea a Pandurilor.

C.S.

PNL ar putea avea propriul candidat în cursa pentru Primăria Capitalei. Cum s-a ajuns la această concluzie
Eventualitatea retragerii lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Bucureşti ar complica lucrurile pentru cei din Alianța PSD-PNL. Nicolae Ciucă, preşedintele PNL, a afirmat, joi...
Primar bătăuș, susținut în continuare de PNL după ce a fost filmat cum agresa un cetățean. ”A fost sub imperiul unei mari emoții” VIDEO
Cazul primarului din comuna Spermezeu, cercetat penal după ce a agresat fizic un cetăţean, în luna februarie, va fi discutat în forurile de conducere ale PNL Bistriţa-Năsăud, a declarat...