Liga Campionilor revine azi cu un super-meci

Marti, 15 Februarie 2022, ora 08:26
2597 citiri
Liga Campionilor FOTO facebook

Liga Campionilor revine cu faza optimilor, iar marţi şi miercuri sunt programate primele meciuri, toate de la ora 22.00.

Atletico Madrid - Manchester United.

Partidele retur sunt programate la 8-9 şi 15-16 martie.

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
Programul complet al României la turneul final EURO 2024
Naționala Ucrainei completează grupa României la turneul final al Campionatului European de fotbal, programat în Germania. Ucraina va fi chiar prima adversară a tricolorilor la EURO 2024,...