Sambata, 06 August 2022, ora 17:12
1876 citiri
Salah, gol cu Fulham. Foto: Facebook / Liverpool FC

Liverpool s-a împotmolit în prima etapă din Premier League, la Londra.

"Cormoranii" au încheiat la egalitate, 2-2, cu Fulham, o nou promovată în Premier League.

Londonezii au deschis scorul prin sârbul Mitrovic, dar echipa lui Klopp a egalat în repriza a doua prin Nunez.

Tot Mitrovic a marcat golul doi pentru Fulham, insă Liverpool a marcat prin Salah în minutul 80.

S-a terminat 2-2 și Liverpool începe cu stângul noul sezon din Premier League.

Manchester City a primit ”liber” spre titlu în Anglia. Pași greșiți pentru rivalele Arsenal și Liverpool
Echipa engleză Aston Villa a învins duminică, în deplasare, scor 2-0, gruparea londoneză Arsenal, în etapa a 33-a din Premier League. Oaspeţii au marcat în minutele 84 şi 87. Arsenal a...
Rezultat incredibil pe ”Anfield”. Ce-a pățit Liverpool în cursa pentru titlu
Echipa engleză Crystal Palace s-a impus surprinzător duminică, în deplasare, scor 1-0, în faţa formaţiei FC Liverpool, în etapa a 33-a din Premier League. Londonezii au deschis scorul la...