Răzvan Lucescu a urcat pe podium în Grecia

Luni, 14 Noiembrie 2022, ora 10:19
3949 citiri
Razvan Lucescu a urcat pe podium in Grecia FOTO facebook

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a învins, duminică seară, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, echipa NFC Volos, într-un meci din etapa a 13-a a campionatului Greciei.

Golurile au fost marcate de Oliveira (28-penalti), Zivkovici (30) şi Augusto (62-penalti).

În clasament, PAOK a urcat pe locul 3, cu 25 de puncte, în timp ce Volos este pe 5, cu 24 de puncte.

Lider este Panathinaikos, cu 37 de puncte.

A doua victorie la rând pentru Irina Begu, după 7 luni de absență. Cu cine va juca în sferturi
Jucătoarea română de tenis Irina Begu, revenită în circuitul profesionist după aproape şapte luni de absenţă, s-a calificat, joi, în sferturile de finală ale turneului WTA 125 de la...
Victoria carierei pentru o tenismenă din România în plină ascensiune. Meci de peste 4 ore, cu o mare favorită
Jucătoarea română de tenis Anca Todoni a reușit cea mai importantă victorie a carierei, în primul tur al turneului WTA 125 de la San Luis Potosi (Mexic), dotat cu premii totale de 115.000 de...