Sanmartean, gol fabulos in Arabia Saudita: Iata ce a reusit "micul Platini" (Video)

Vineri, 23 Octombrie 2015, ora 08:14
3751 citiri

Lucian Sanmartean a inscris un gol superb in Cupa Printului din Arabia Saudita.

Mijlocasul roman a marcat in minutul 87 al meciului cu Al Khaleej, din sferturile de finala, reusita sa fiind decisiva pentru Al Hilal.

Cel poreclit "micul Platini" a preluat mingea in marginea careului advers, lateral stanga, a driblat superb un adversar si a marcat cu un sut la coltul lung.

Al Hilal s-a impus cu scorul de 2-1 in fata celor de la Al Khaleej, reusind sa revina de la 0-1.

Ciolacu susține că nu există riscul ruperii coaliției: ”Ce voiaţi? Să stau la televizor să spun: "m-am gândit eu că e mai bun Piedone"?”
Marcel Ciolacu nu crede că decizia privind candidaturile separate la Primăria generală a Capitalei va afecta în vreun fel coaliția formată din PSD şi PNL. El susţine că membrii alianţei...
Cum încearcă PSD să negocieze retragerea lui Piedone și care este prețul primarului de la Sectorul 5
După ce liderii coaliției PSD-PNL au luat decizia de a-l retrage pe candidatul comun Cătălin Cîrstoiu și de a merge cu candidați separați, în persoana Gabrielei Firea și a lui Sebastian...