Manchester City, victorie, scor 1-0, cu Olympiakos Pireu. Borussia Monchengladbach, "instructie" cu Sahtior, scor 4-0

Miercuri, 25 Noiembrie 2020, ora 22:09
1691 citiri

Formatia Manchester City a invins, miercuri, in deplasare, cu scorul de 1-0, echipa Olympiakos Pireu, in etapa a patra a grupei C a Ligii Campionilor.

Unicul gol al meciului a fost marcat de Foden, in minutul 36.

Tot miercuri, de la ora 19.55, in grupa B, Borussia Monchengladbach a trecut de Sahtior, scor 4-0, prin golurile marcate de Stindl (penalti - 17), Elvedi '34, Embolo '45+1 si Wendt '77.

Celelalte partide din etapa a patra a grupelor Ligii Campionilor au loc de la ora 22.00.

Quarterly Report - evenimentul #1 pentru companii la BVB

Victorie de pus în ramă pentru Sorana Cîrstea la Dubai. Românca a întors partida și e în sferturile de finală
Sorana Cîrstea (22 WTA) a avut o misiune dificilă în optimile turneului WTA, de la Dubai, unde a întâlnit-o pe croata Donna Vekic (31 WTA). Aceasta și-a adjudecat primul set cu 6-3 și a...
Sorana Cîrstea joacă azi pentru un loc în sferturi la Dubai. Ora partidei
Sorana Cîrstea s-a calificat în optimile de finală ale turneului de categorie WTA 1000 de la Dubai. Sorana Cîrstea (22 WTA) a învins-o pe rusoaica Veronika Kudermetova (19 WTA), a 13-a...