Manchester United, victorie chinuita in Premier League

Sambata, 08 Noiembrie 2014, ora 22:49
1939 citiri

Manchester United a castigat, in sfarsit, in Premier League, dupa trei partide in care nu a cunoscut gustul victoriei.

Dupa o evolutie deloc stralucita, in care oaspetii nu au pus mari probleme, desi au avut sansele lor, "diavoli rosii" au castigat acasa partida disputata impotrica celor de la Crystal Pallace, cu scorul de 1-0.

Golul a fost marcat de spaniolul Juan Mata, care a intrat pe teren in minutul 63.

Desi s-a burdusit cu vedete, Manchester United alearga dupa un jucator imprumutat

Patru minute mai tarziu, acesta marca unicul gol al meciului, cu un sut imparabil din afara careului de 16 metri.

Ungaria dă asigurări că susține aderarea deplină a României la Schengen. Măsurile decise în urma vizitei lui Cătălin Predoiu la Budapesta VIDEO
Ungaria va continua să susţină accederea României în spaţiul Schengen cu frontierele terestre în acest an, a transmis ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în urma unei...
Kelemen Hunor, atac la PSD și PNL: "Cu chiu cu vai, au găsit un candidat comun şi acum îl abandonează. O bâlbâială politică de neiertat"
Retragerea candidatului coaliţiei PSD - PNL pentru Primăria Capitalei reprezintă o "bâlbâială politică de neiertat", consideră Kelemen Hunor, preşedintele UDMR. "Este o situaţie din...
#Manchester United victorie Premier League, #Manchester United Crystal Pallace, #meciuri anglia rezultate , #Premier League