2240 citiri

Marian Iancu negociaza preluarea unei echipe din Liga 1.

Finantatorul Timisoarei e interesat de gruparea Petrolul Ploiesti si recunoaste negocierile.

"Am discutat cu cei din Ploiesti, sunt multe proiecte interesante in tara, dar deocamdata am multa treaba la Timisoara", a spus Marian Iancu, conform Evenimentul Zilei.

Dupa 18 etape jucate in acest sezon al Ligii 1, ploiestenii ocupa locul 13 in clasament, cu 18 puncte.

Marian Iancu este principalul actionar al Timisoarei din 2004.

Două rezerve au marcat în două minute: cum s-a terminat meciul dintre Universitatea Cluj și Petrolul
Echipa Petrolul Ploieşti a învins sâmbătă seara, în deplasare, scor 2-1, formaţia Universitatea Cluj, în etapa a patra din play-out-ul Superligii. Petrolul a marcat golurile victoriei în...
Ciolacu nu-l lasă pe Robert Negoiță să intre în cursa pentru Capitală: "E candidat la Sectorul 3 și lucrurile așa vor rămâne"
Premierul Marcel Ciolacu a declarat vineri, 19 aprilie, că a discutat cu liderul PNL, Nicolae Ciucă, şi au ajuns la concluzia că Robert Negoiţă este un candidat foarte bun al alianţei PSD -...