Iancu: "Cred ca Mansour croseteaza clatite acum"

Presedintele Politehnicii Timisoara, Marian Iancu, l-a ironizat pe senegalezul Mansour, spunand ca acesta va avea timp sa faca cei 11 copii pe durata celor 3 ani si jumatate de suspendare.

"Mansour nu s-a prezentat la echipa, asa ca va fi suspendat de catre comisii. Nu stim ce face, o croseta clatite acum. Oricum, va avea timp, 3 ani jumatate, sa faca cei 11 copii pe care si-i doreste", a declarat oficialul la Special.

Mansour a fost cumparat de Dinamo odata cu Torje, dar intre timp s-a reintors la Timisoara, unde a refuzat sa se antreneze alaturi de a doua echipa.

EXCLUSIV. Anunț neașteptat despre antrenorul lui Dinamo. Fostul oficial îl apără pe Ovidiu Burcă
Fostul recrutor al lui Dinamo, Octavian Marin, a explicat ce impact au avut la echipă antrenorii din acest sezon, Ovidiu Burcă și Zeljko Kopic. Octavian Marin crede că criticile care s-au...
FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
#marian, #Iancu, #poli, #Timisoara, #mansour, #Dinamo, #declaratie , #stiri Marian Iancu