Marius Niculae a marcat primul sau gol in China

Sambata, 16 Martie 2013, ora 19:46
1663 citiri

Cu pasa de gol si ratare uriasa etapa trecuta, Marius Niculae a marcat sambata in victoria celor de la Shandong Luneng in fata lui Changchun Yatai.

A fost 2-0 scor final pentru echipa romanului, el marcand in minutul 12, la 5 minute dupa ce Lu deschisese scorul.

Echipa lui Radomir Antic este la a doua victorie in acest an. Shandong Luneng este pe locul trei, la egalitate cu primele doua echipe, cu doua victorii din doua meciuri.

În doar jumătate de an, aproape toate grupurile politice din parlament au suferit modificări după demisii sau revocări, în paralel cu nașterea unor noi structuri care vor oferi parlamentului...
Criza care ar putea adânci recesiunea România. ”Niciun partid nu-și permite să fugă. Trebuie să inventeze un motiv. PNL e cu pistolul la tâmplă”
România trece printr-un an dificil. Abia ce ieșisem din pandemie, iar războiul din Ucraina a adâncit criza în care ne aflam deja. Deja avem creșteri importante de prețuri la produsele de...