Marius Niculae a marcat primul sau gol in China

Sambata, 16 Martie 2013, ora 19:46
1808 citiri

Cu pasa de gol si ratare uriasa etapa trecuta, Marius Niculae a marcat sambata in victoria celor de la Shandong Luneng in fata lui Changchun Yatai.

A fost 2-0 scor final pentru echipa romanului, el marcand in minutul 12, la 5 minute dupa ce Lu deschisese scorul.

Echipa lui Radomir Antic este la a doua victorie in acest an. Shandong Luneng este pe locul trei, la egalitate cu primele doua echipe, cu doua victorii din doua meciuri.

Decizia BEC de a respinge protocolul Alianței Dreapta Unită, trasă la indigo cu cea dată pentru Alianța USR-PLUS în 2019. Excepția pentru PSD și precedentul Vadim Tudor
Alianța Dreapta Unită, formată din USR, PMP și partidul Forța Dreptei se găsește în imposibilitatea de a avea liste comune de candidați pentru alegerile din 9 iunie, după ce Biroul...
Cătălin Drulă acuză PSD că i-a ”momit” sau șantajat pe primarii USR: ”Ai zece milioane, dacă treci la noi”
Preşedintele USR, Cătălin Drulă, susţine că unii primari USR ar fi fost ”şantajaţi” sau ”momiţi” să treacă la PSD, în condiţiile în care de faţă era şi liderul social...
#marius niculae gol china, #marius niculae prim gol, #campionat china gol niculae , #stiri Marius Niculae