Onofras: Imi vine sa ma las de fotbal

Luni, 08 Martie 2010, ora 08:49
1642 citiri

Atacantul Unirii Urziceni, Marius Onofras, a fost extrem de dezamagit dupa derbiul cu Steaua declarand ca ii vine chiar sa se lase de fotbal dupa ce Kapetanos a egalat in prelungirile meciului.

"Este frustrant pentru ca am pierdut doua puncte si inca nu pot sa cred asta. In aceasta etapa, ne-au ajutat si Ceahlaul, si Otelul si e pacat ca nu am profitat. Mi-e foarte greu sa vorbesc dupa un asemenea ghinion. Imi vine sa ma las de fotbal", a spus Onofras la finalul intalnirii.

Unirea Urziceni si Steaua au terminat la egalitate, scor 2-2, in derbiul etapei cu numarul 20, dupa ce ialomitenii au condus de doua ori. Steaua a egalat in ultimul minut, dupa un gol norocos.

Dan Tănasă, candidatul AUR la Primăria Brașov: ”Braşovenii nu mai sunt nevoiţi să aleagă răul cel mai mic”
Alianţa pentru Unirea Românilor, filiala Braşov, a prezentat, vineri, candidatul pentru funcţia de primar al Municipiului Braşov în persoana deputatului Dan Tanasă. Acesta a declarat...
Premierul Ciolacu, alături de tinerii blocaţi pe aeroportul din Dubai: ”Zâmbetele lor mi-au dat energie cât toate cafelele băute în ultimele zile” FOTO
Marcel Ciolacu, premierul României a postat imagini din aeronava oficială cu care revine în ţară, alături de grupul de tineri blocaţi pe aeroportul din Dubai, el afirmând că zâmbetele lor...