Cu cine a dormit Messi în pat după ce a câștigat Cupa Mondială FOTO

Marti, 20 Decembrie 2022, ora 13:30
3685 citiri
Messi este eroul Argentinei FOTO facebook

Messi a câștigat cu Argentina titlul mondial la fotbal, cea mai mare performanță din cariera lui fotbalist la echipa națională.

Starul de 35 de ani a fost desemnat și cel mai bun fotbalist al turneului final din Qatar, fiind și al doilea în clasamentul golgheterilor de la turneul final.

După ce a postat o fotografie pe instagram, având în mână Cupa Mondială, care a devenit cea mai vizualizată din istorie, Messi a făcut o nouă postare care s-a viralizat rapid.

El apare dormind în pat cu trofeul Cupei Mondiale, cel mai râvnit trofeu din fotbal.

Fotbaliștii Argentinei au ajuns acasă, la Buenos Aires, unde vor arăta trofeul fanilor.

Novak Djokovic, după Leo Messi. Lista câștigătorilor la Trofeele Laureus
Încă un premiu pentru Novak Djokovic. La cea de-a 25-a ediţie a Trofeelor Laureus, tenismanul sârb a fost desemnat Sportivul Anului, în urma sezonului 2023, în care a câştigat al 24-lea...