Ce au făcut vedetele de la PSG în ultimul meci înaintea Mondialelor

Duminica, 13 Noiembrie 2022, ora 16:43
2029 citiri
Leo Messi

Messi, Neymar și Mbappe au fost titulari în meciul pe care PSG l-a jucat pe teren propriu contra celor de la Auxerre.

A fost 5-0 pentru parizieni, însă doar Mbappe a reușit să înscrie dintre cei trei. Francezul a descis scorul în minutul 11 pentru PSG, echipă pentru care au mai punctat Soler (51), Hakimi (57), Sanchez (81) și Ekitike (85).

Messi și Neymar n-au dat gol și au fost înlocuiți în minutul 74.

Paris Saint Germain intră în pauza competițională cu un avans de cinci puncte față de Lens în campionatul francez.

Dembele și Mbappe au adus titlul la PSG. Gol de mare rafinament marcat de Kylian plus o fază în care și-a ridiculizat adversarul VIDEO
Echipa franceză PSG a învins miercuri, în deplasare, scor 4-1, formaţia Lorient, în etapa a 29-a din Ligue 1. PSG s-a impus la Lorient prin golurile marcate de cei doi jucători pe care...
De ce va alege vedeta lui PSG să joace pentru Real Madrid. Brazilianul Ronaldo a explicat totul
Presa din Spania a dezvăluit că Real Madrid vrea să-l aducă pe Kylian Mbappe fără să fie afectate posturile celorlați jucători. "Kylian știe că, fiind la Real Madrid, îi va fi mult...