Mihai Stoica știe ce se întâmplă la Dinamo: ”Am văzut toate meciurile, să vă spun problema...”

Marti, 23 August 2022, ora 11:12
2564 citiri
Mihai Stoica

Startul nereușit de sezon al lui Dinamo în Liga 2, cu două eșecuri în primele trei etape, a fost comentat și de managerul FCSB, Mihai Stoica.

Astfel, oficialul FCSB i-a sugerat antrenorului dinamovist Ovidiu Burcă să folosească mai puțini jucători tineri.

„Am văzut toate meciurile lui Dinamo. Lot slab? Parcă la Dinamo sunt, cât de cât, niște jucători cu nume, Moura, Neluț Roșu, Bordușanu, care n-a făcut un campionat chiar slab”, a spus Stoica.

Să vă spun problema lui Burcă...el e obligat să folosească un jucător de 2004, dar folosește mult mai mulți juniori, îi folosește pe Giafer, pe Amzăr, portarul (n.r. -Oncescu), pe Bordușanu...”, a completat Mihai Stoica la Orange Sport.

Răzvan Burleanu anunț de ultimă oră despre FCSB. Cuvintele surprinzătoare despre Meme Stoica și Pintilii
Patronul FCSB Gigi Becali și șeful FRF, Răzvan Burleanu, nu au fost niciodată în cele mai bune relații. Pentru Becali, Răzvan Burleanu a fost mereu un adversar, și l-a criticat pe acesta de...
FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...