Rat, inger si demon pentru Sahtior-ul lui Mircea Lucescu (Video)

Sambata, 19 Ianuarie 2013, ora 18:44
2385 citiri

Razvan Rat a fost inger si demon pentru Sahtior Donetk in amicalul castigat cu Al Hilal, scor 3-2.

Fundasul romana a fost folosit titular de Mircea Lucescu si i-a rasplatit increderea in minutul 66, cand a marcat un gol superb din partea stanga.

Insa peste numai 8 minute, fundasul roman a fost eliminat, dupa un fault dur la un adversar.

Celelalte goluri ale lui Sahtior au fost marcate de Mkhitaryan (min.19) si Taison (min.82), in timp ce pentru Al Hilal au punctat Su Yu Bin (min.38) si fostul jucator al Vasluiului, atacantul brazilian Wesley (min.88 - penalti).

Razvan Rat a intrat in ultimele 6 luni de contract cu Sahtior Donetk.

Vizionati mai jos superba reusita a lui Rat:

Cum încearcă PSD să negocieze retragerea lui Piedone și care este prețul primarului de la Sectorul 5
După ce liderii coaliției PSD-PNL au luat decizia de a-l retrage pe candidatul comun Cătălin Cîrstoiu și de a merge cu candidați separați, în persoana Gabrielei Firea și a lui Sebastian...
George Simion a devenit tată. Ce mesaj i-a transmis soției liderul AUR
La mai puțin de un an de la căsătorie, liderul Partidului AUR, George Simion, și soția sa, Ilinca, au devenit părinți. Primul copil al cuplului este un băiat, iar tatăl a ținut să-i...
#Razvan Rat gol amical, #Rat gol Al Hilal, #Rat eliminare Al Hilal, #Rat gol Sahtior video , #Sahtior Donetk