Radoi inscrie la foc automat in Arabia Saudita (Video)

Duminica, 29 Mai 2011, ora 08:37
1604 citiri

Mirel Radoi a avut un meci plin de evenimente in Cupa Campionilor din Arabia Saudita, marcand un gol si fiind eliminat.

Fostul stelist a marcat un gol superb in minutul 51, insa a fost eliminat pentru primirea celui de-al doilea cartonas galben in prelungirile partidei.

Al-Hilal s-a impus cu 2-1 si pastreaza prima sansa pentru calificarea in semifinalele competitiei.

Pentru Radoi, acesta a fost al noulea gol pe care l-a marcat in toate competitiile din acest sezon.

Returul va avea loc pe 10 iunie, pe terenul celor de la Al Faisaly.

C.M.

Gabriela Firea iese în stradă. Candidata PSD la Primăria Capitalei vrea întâlniri directe cu electoratul
Gabriela Firea, candidatul PSD la Primăria Capitalei, nu va sta la birou în timpul campaniei electorale. Firea a declarat miercuri, 24 aprilie, că îşi va axa campania în primul rând pe...
Lider PNL inculpat pentru corupție și-a depus candidatura la locale: ”Intru în competiţie bărbăteşte, deschis şi asumat”
Preşedintele PNL Prahova, Iulian Dumitrescu, inculpat pentru corupţie şi cu interdicţia de a exercita funcţia de preşedinte al Consiliului Judeţean Prahova, şi-a depus miercuri, 24 aprilie,...