Bogatii de la PSG invinsi de Lorient. Neymar a inscris doua goluri din penalty
Duminica, 31 Ianuarie 2021, ora 18:27 - Bogatii de la PSG invinsi de Lorient. Neymar a inscris doua goluri din penalty
Neymar / goluri
Formatia Paris Saint-Germain a fost invinsa, duminica, in deplasare, cu scorul de 2-3, de echipa Lorient, intr-un meci din etapa a XXII-a a campionatului Frantei Invingatorii au marcat prin Abergel '36, Wissa '80 si Moffi '90+1. Pentru PSG a inscris Neymar, in minutele 45 si 58, din penalti. Alte rezultate din Ligue 1: Angers - Nimes...
Neymar, debut de vis la PSG: Cel mai scump transfer din istorie a impresionat
Luni, 14 August 2017, ora 07:35 - Neymar, debut de vis la PSG: Cel mai scump transfer din istorie a impresionat
Brazilianul Neymar a impresionat inca de la primul meci in tricoul lui PSG. Starul adus cu 222 de milioane de euro de la FC Barcelona a fost decisiv in victoria obtinuta de PSG pe terenul lui Guingamp, scor 3-0. El a pasat decisiv la golul lui Cavani din minutul 62 si a punctat 20 de minute mai tarziu cu un sut din fata portii. Anterior,...