CFR a invins din nou Unirea si a cucerit Supercupa Romaniei

Luni, 27 Iulie 2009, ora 14:27
106 citiri
CFR Cluj a castigat Supercupa Romaniei dupa victoria cu Unirea Urziceni, la penalty-uri, scor 4-3. Dupa 120 de minute scorul a fost egal, 1-1. La pauza CFR a condus cu 1-0, gol Cadu, ialomitenii reusind sa inscrie in repriza secunda, prin Frunza, care a marcat un gol superb dintr-o lovitura libera. CFR Cluj a ramas in zece oameni in minutul 114, Deac fiind eliminat.Cu doar 1.000 de spectatori in tribune, partida dintre CFR Cluj si Unirea Urziceni a parut mai mult un meci amical, chiar daca ...citește toată știrea