Sefii Oltchimului taie in carne vie dupa eliminarea din Liga Campionilor

Duminica, 08 Aprilie 2012, ora 12:22
3353 citiri

Esecul suferit in semifinalele Ligii Campionilor nu a fost tolerat de sefii Oltchimului, care au hotarat sa taie in carne vie.

Jucatoarele pregatite de Radu Voina vor fi sanctionate pentru modul in care s-au prezentat la returul meciului cu Gyor.

Conducerea clubului a hotarat ca salariile pe ultimele trei luni sa fie platite doar la jumatate.

Masura nu se aplica doar impotriva jucatoarelor, ci si a lui Radu Voina si a colaboratorilor sai.

Decizia a fost luata deoarece valcencele nu si-au indeplinit obiectivul stabilit pentru acest sezon, finala Ligii Campionilor.

Oltchim Ramnicu Valcea a fost eliminata in semifinalele Ligii Campionilor la handbal feminin dupa ce a pierdut returul cu Gyor, scor 23-31.

Dupa prima mansa, disputata la Valcea, romancele aveau un avantaj de patru goluri.

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
Ciucă, la 20 de ani de la intrarea României în NATO: ”Aceste două decenii au fost cea mai bună perioadă din istoria noastră”
Preşedintele Senatului, Nicolae Ciucă, afirmă vineri, la 20 de ani de la admiterea României în NATO, că aceste două decenii au reprezentat cea mai bună perioadă din istoria noastră, pe...
#Oltchim Ramnicu Valcea, #salarii Oltchim, #Liga Campionilor , #Liga Campionilor