De luni se vand bilete la meciul Steaua - Lyon

Luni, 06 Octombrie 2008, ora 16:29
1496 citiri

FC Steaua anunta faptul ca incepand de luni, 6 octombrie, incepe vanzarea biletelor pentru partida FC Steaua Bucuresti - Olympique Lyon, contand pentru a treia etapa a Grupei F din UEFA Champions League.

Fotolii 500 LEI

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
Adversar complicat pentru campioana Steaua în sferturile EuroCup
Campioana României la polo masculin, Steaua Bucureşti, va întâlni formaţia spaniolă Astralpool CN Sabadell, în sferturile de finală ale LEN Euro Cup, conform tragerii la sorţi de marţi....