S-a accidentat Juninho!

Duminica, 21 Septembrie 2008, ora 11:02
1145 citiri

Mijlocasul brazilian al lui Olympique Lyon, Juninho, s-a accidentat si nu a fost folosit de Claude Puel in intalnirea cu Le Havre.

Fotbalistul recunoscut pentru modul in care executa loviturile libere a suferit o accidentare la aductori si nu a fost fortat de Claude Puel in intalnirea de sambata, castigata, scor 1-0.

Momentan nu se stie perioada in care Juninho va sta departe de gazon, insa potrivit primelor informatii accidentarea nu este una serioasa, astfel ca Juninho va putea reveni pe Ghencea pe 21 octombrie, in Liga Campionilor.

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
Adversar complicat pentru campioana Steaua în sferturile EuroCup
Campioana României la polo masculin, Steaua Bucureşti, va întâlni formaţia spaniolă Astralpool CN Sabadell, în sferturile de finală ale LEN Euro Cup, conform tragerii la sorţi de marţi....