CSC Sanmartin a fost cu barile, Dunarea cu golul!

Sambata, 28 Noiembrie 2020, ora 14:19
62 citiri
Antrenorul Cosmin Bodea a inceput partida cu o formula de joc curajoasa, cu junior in poarta si doi atacanti de meserie.

De partea cealalta, Cristian Pustai nu a avut in primul unsprezece niciun jucator folosit in campionat, in etapa intermediara, la victoria cu 1-0 in fata CS Mioveni.

Prima repriza s-a desfasurat intr-o nota de echilibru, dar CSC Sanmartin a fost mai periculoasa la poarta adversa. Tonul l-a dat Ionut Ban in minutul 13, cand a trimis o diagonala din zona coltului careului de ...citește toată știrea