CSM CSU Oradea a ratat calificarea in finala LNBM

Miercuri, 18 Mai 2022, ora 19:58
45 citiri
Miercuri seara ilfovenii au inceput in forta si conduceau cu 13-6, dar oradenii au revenit spectaculos, Baciu a marcat constant de sub panou si au preluat conducerea. Si-au adjudecat primul sfert cu 20-15. Scenariul a fost asemanator in sfertul doi, gazdele reusind sa egaleze 29-29, dar vicecampioana a preluat controlul si a condus la pauza cu 40-31.

Sfertul 3 a marcat revenirea CSO Voluntari, cu Vlad Moldoveanu in zi de gratie, care a recuperat diferente si pe final a trecut in avantaj cu o ...citește toată știrea