"Dubla" lui Florin Pop a adus a cincea victorie in play-off

Duminica, 15 Mai 2022, ora 00:45
91 citiri
Lotus Baile Felix a obtinut a cincea victorie in play-off, iar Somesul Dej ramane cu "buza umflata" din duelurile cu echipele bihorene in aceasta faza a competitiei.

Artizanul succesului a fost Florin Pop autorul unei "duble" in minutele 52 si 77.

La sapte minute de la reluarea reprizei a doua, Cosmin Sirbu l-a gasit pe Florin Pop cu o pasa in zona coltului careului de 6 metri si atacantul bihorean a sutat la coltul lung (1-0).

Acelasi Florin Pop a stabilit scorul final in minutul 77 cand a ...citește toată știrea