Revansa totala! CAO a castigat la scor de tenis la Zalau si ierneaza pe primul loc

Sambata, 04 Decembrie 2021, ora 17:10
60 citiri
Salajenii aveau si ascendentul unui 5-2 din tur de pe Stadionul Iuliu Bodola, dar aceste argumente n-au contat in fata dorintei de revansa a oradenilor care s-au impus cu 6-2 (3-1).

"Prima caramida" la "setul de goluri" au pus-o Marius Hosu si Florin Chitas, ultimul fructificand centrarea vitezistului atacant oradean (0-1). Cu evolutii excelente in retur, Chitas a fost faultat in careu si Cosmin Letan, responsabilul cu golul de la "punctul cu var", a facut 0-2 in minutul 19.