Etapa nefasta pentru echipele de fotbal din Bihor: CAO a pierdut cu 2-3, iar Luceafarul cu 1-4

Duminica, 27 Septembrie 2020, ora 12:15
17 citiri
Echipele bihorene de fotbal din Liga a III, CAO si Luceafarul, au pierdut meciurile disputate in acest weekend in Liga a III-a, ramanand pe ultimele locuri din Seria 10.

CAO a fost aproape sa cucereasca un punct, dar a primit gol in minutul 90+4 si a cedat cu scorul de 2-3 jocul care s-a disputat la Stadionul Municipal "Iuliu Bodola" in compania bistritenilor de la Unu FC Gloria.

Cu toate ca elevii antrenorului Florin Farcas au dominat prima repriza, pana la pauza nu s-a inscris niciun gol. ...citește toată știrea