FC Hidisel a produs o noua infrangere liderului Ligii a IV-a, Kinder Paleu

Miercuri, 15 Mai 2013, ora 00:51
246 citiri
In derby-ul etapei a XXIV-a a Ligii a IV-a, seria judetului Bihor, echipa FC Hidisel s-a impus pe teren propriu, cu scorul de 4-3 in fata liderului, echipa Kinder Paleu.

Gazdele au condus in acest joc chiar cu scorul de 3-0, dar apoi au tremurat pentru victoria, ce a fost obtinuta pana la urma in prelungiri.
Cei de la FC Hidisel au avut un final de prima repriza foarte bun, marcand de trei ori, prin Ciuciu, care a inscris in minutul 39. Apoi la doar doua minute, Agiurgioaei a ridicat scorul ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: FC Hidisel meci Kinder Paleu