VIDEO Romani de succes. Mihaila, gol din pasa lui Dennis Man in victoria Parmei cu Roma

Duminica, 14 Martie 2021, ora 17:52
5128 citiri
Valentin Mihaila. FOTO: Parma Calcio 1913

Valentin Mihaila si Dennis Man au facut senzatie pentru Parma in meciul castigat cu 2-0, acasa, cu Roma.

Mihaila a deschis scorul pentru echipa sa in prima repriza, dintr-o pasa a lui Man.

Si in repriza a doua, romanii au fost in centrul atentiei.

Dennis Man a ratat o ocazie imensa, dar sutul sau a fost respins de portarul Romei.

Mihaila a mai facut o faza de vis in minutul 78, atunci cand a trecut de un adversar si apoi sutul sau a fost retinut de Pau Lopez.

Cu aceasta victorie, Pama face 19 puncte si este tot pe penultimul loc in Serie A.

VIDEO AICI

VIDEO Gol fabulos marcat de un roman. Reusita sa l-ar face invidios chiar si pe Gica Hagi

"A intarziat cu painea la masa". Ce motive incredibile a invocat Gica Hagi la divort si cat a platit ca sa scape de sotie