Euro 2020: Patrik Schick e "nimic" pe langa ea! Sora fotbalistului care a dat golul turneului e de o frumusete rara FOTO

Marti, 15 Iunie 2021, ora 16:23
9867 citiri

Patrik Schick, atacantul cu care nationala Cehiei a invins luni, pe Hampden Park, cu scorul de 2-0 (1-0), selectionata Scotiei, in grupa D de la Campionatul European, are o sora care il concureaza la celebritate.

Patrik Schick a marcat in minutele 42 si 52. Golul din minutul 52 a fost marcat cu un lob de la aproximativ 45 de metri, cel mai frumos de pana acum de la Euro 2020.

De reusita lui Patrik (25 de ani) s-a bucurat cu siguranta si Krystina, sora fotbalistului, una dintre cele mai apreciate fotomodele din Cehia.

In varsta de 26 de ani, Krystina Schickova si-a intarit legatura cu sportul-rege prin faptul ca s-a maritat cu Lukas Tresnak, un atacant fara mari realizari pe plan fotbalistic, cu care sora lui Patrik Schick are si un copil.

Continu─â „r─âfuiala” dintre Clotilde Armand ╚Öi PNL Sector 1. „Primarul scandal nu a reu┼čit s─â coboare cu picioarele pe p─âmânt”
Continu─â ÔÇ×r─âfuialaÔÇŁ dintre Clotilde Armand ╚Öi PNL Sector 1. ÔÇ×Primarul scandal nu a reu┼čit s─â coboare cu picioarele pe p─âm├óntÔÇŁ
Reprezentan┼úii PNL Sector 1 i-au transmis joi, 18 august, edilului Clotilde Armand c─â o a┼čteapt─â la ┼čedin┼úa de joi a Consiliului Local cu raportul Cur┼úii de Conturi, ├«n contextul ├«n care...
Cristian Ghinea, cuvinte grele la adresa lui Alexandru Rafila: „Pentru onoarea mea, o s─â mor cu tine de gât!”
Cristian Ghinea, cuvinte grele la adresa lui Alexandru Rafila: ÔÇ×Pentru onoarea mea, o s─â mor cu tine de g├ót!ÔÇŁ
Fostul ministru al Fondurilor Europene, Cristian Ghinea, a lansat mai multe acuza╚Ťii la adresa PSD ╚Öi a ministrului S─ân─ât─â╚Ťii Alexandru Rafila, folosind cuvinte grele ├«n disputa privind...