Marti, 15 Iunie 2021, ora 16:23 - Euro 2020: Patrik Schick e "nimic" pe langa ea! Sora fotbalistului care a dat golul turneului e de o frumusete rara FOTO
Patrick Schick / Stiri Patrick Schick
Patrik Schick, atacantul cu care nationala Cehiei a invins luni, pe Hampden Park, cu scorul de 2-0 (1-0), selectionata Scotiei, in grupa D de la Campionatul European, are o sora care il concureaza la celebritate. Patrik Schick a marcat in minutele 42 si 52. Golul din minutul 52 a fost marcat cu un lob de la aproximativ 45 de metri, cel mai...
Luni, 14 Iunie 2021, ora 17:33 - Executia anului! Cehul Schick a marcat un gol absolut incredibil la EURO 2020, direct de la centrul terenului VIDEO
Un ceh a dat golul Campionatului European de fotbal. Patrik Schick a marcat direct de la centrul terenului. S-a intamplat in meciul Scotia - Cehia, in repriza a doua. Schick l-a vazut iesit pe portarul scotienilor si a trimis mingea de la mijlocul terenului direct in poarta adversarilor. A fost golul doi pentru cehi, care au invins cu...