Play-off incheiat cu noua infrangeri si o singura victorie!

Miercuri, 25 Mai 2022, ora 00:02
89 citiri
FC Arges a terminat sezonul cu o infrangere care nu lasa loc de prea multe comentarii. Echipa pregatita de Andrei Prepelita a pierdut cu 0-1, confruntarea de luni seara, de pe propriul teren, cu FC Voluntari, din etapa a zecea a play-off-ului Ligii I.

Ilfovenii au deschis scorul prim Vadim Rata, in primul minut de joc, chiar la prima actiune a partidei!. Pitestenii au incercat sa restabileasca egalitatea pana la pauza, insa Ganea, Dobrosavlevici si Honciu nu au reusit sa-l invinga pe portarul ...citește toată știrea