Prima victorie si foarte multe ratari!

Duminica, 27 Septembrie 2020, ora 23:38
47 citiri
Liga 2, Etapa 5: Pandurii - CS Mioveni 1-2 (1-1)

CS Mioveni a reusit sambata sa obtina prima victorie din campionat, galben-verzii invingand cu 2-1 in deplasare, pe Pandurii Tg Jiu.

Elevii lui Claudiu Niculescu au deschis scorul dupa numai 3 minute, prin Massaro, care a patruns pe stanga si a sutat plasat. In minutul 21, gazdele egaleaza, dupa ce Remacle a sutat violent, imparabil, de la 20 m central. In finalul primei reprise, Pandurii raman in inferioritate numerica, Plesa fiind eliminat ...citește toată știrea