CSM Bucuresti si-a asigurat calificarea in sferturile Ligii Campionilor dupa victoria asupra lui Ferencvaros!

Duminica, 23 Februarie 2020, ora 13:26
76 citiri
Superba victorie inregistrata cu scorul de 27-24, vineri, asupra echipei care a umilit-o luna trecuta in primul meci din Grupa Principala cu 23-33, a plasat vicecampioana noastra la egalitate, 9 puncte, cu celelalte pretendente la calificarea in sferturile principalei competitii europene feminine. Asta inainte de jucarea celorlalte meciuri din weekend! Partida disputata in Sala Polivalenta din capitala in fata a circa 4.500 spectatori n-a fost deloc una usoara. Antrenorul Adrian Vasile si ...citește toată știrea