Dinamo Zagreb - Petrolul 2-1 * Echipa lui Razvan Lucescu a pierdut ambele manse

Vineri, 29 August 2014, ora 01:15
132 citiri
Pentru al doilea an la rind, Petrolul a avut parte de o misiune dificila in returul playoffului Europa League. Anul trecut adversara a fost Swansea, acum e Dinamo Zagreb.

Dupa 1-3 in tur, Petrolul a pierdut si returul de aceasta data, scor 1-2. Croatii au rezolvat rapid soarta calificarii, iar in minutul 22 Cop a facut 1-0.

Fara sa aiba prea multe ocazii, Petrolul a egalat in minutul 59 prin Juan Albin. Desi mai aveau nevoie de doua goluri, ploiestenii nu au reusit sa puna presiune pe ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: Dinamo Zagreb meci Petrolul europa league