Rafael Nadal va deveni tată. Imagini cu tenismenul și soția sa în vacanță

Miercuri, 15 Iunie 2022, ora 12:37
3868 citiri
Rafael Nadal. Foto: Twitter

Tenismenul spaniol Rafael Nadal, locul 4 ATP, va deveni tată, revista ¡Hola! notând că soţia sportivului, Maria Francisca Perello este însărcinată.

¡Hola! a prezentat câteva fotografii cu cei doi la bordul unei ambarcaţiuni, din care se deduce că soţia lui Nadal este însărcinată.

Nadal, în vârstă de 36 de ani, şi Perello, care are 34 de ani, sunt împreună de 18 ani. Cei doi sunt căsătoriţi din octombrie 2019.

Lovitură pentru Rafael Nadal, pe terenul care-i poartă numele, la turneul pe care l-a câștigat de 12 ori VIDEO
Jucătorul spaniol de tenis Rafael Nadal a fost învins miercuri în turul al doilea al turneului ATP 500 de la Barcelona, pe care l-a câștigat de 12 ori. Australianul Alex de Minaur (25 de...
”Regele” Nadal a jucat primul meci pe zgură după 2 ani. Cum s-a descurcat la ATP Barcelona, pe terenul care-i poartă numele VIDEO
Tenismenul spaniol Rafael Nadal s-a calificat marți în turul secund al turneului ATP 500 de la Barcelona, jucând primul său meci pe zgură după aproape 2 ani, de la Roland-Garros 2022....
#Rafael Nadal, #Rafael Nadal accidentare, #copil, #Rafael Nadal tenis , #stiri Rafael Nadal