S-a marcat un gol fenomenal în Liga a treia din România: reușita a venit la ultima fază VIDEO

Duminica, 03 Aprilie 2022, ora 18:02
4501 citiri
Vasile Mihai, Arsenal Tunari

Liga a treia din România nu e renumită pentru nivelul ei deosebit, însă din când în când mai apare câte un "OZN" într-un câmp de ciulini.

În Seria a IV-a din Liga a treia, prima etapă din play-off, CS Tunari a trecut de Rapid II cu 3-2, marcând golul victoriei în minutele de prelungire.

Vasile Mihai (care marcase și primele două goluri ale echipei sale) l-a surprins pe portarul rapidist cu un șut din propria jumătate care a aterizat direct la vinclu.

Rapid II este echipa a doua a giuleștenilor, antrenată de Vali Negru.

Decizia scandaloasă de la marele derby Real Madrid - Barcelona. A fost sau nu gol? VIDEO
Dezbaterea privind absenţa tehnologia de linia porţii în La Liga a fost reaprinsă duminică, după ce un potenţial gol al Barcelonei a fost anulat în Clasico câştigat de Real Madrid, scor...
Orban acuză Biroul Electoral Central că favorizează alianța PSD-PNL: ”Le-a dat voie să desfacă alianţa împotriva firii”
Liderul Forţa Dreptei, Ludovic Orban, a acuzat joi, 25 aprilie, Biroul Electoral Central că ar fi modificat „în mod ilegal” o hotărâre de guvern şi că instituţia ar fi...