18 Mai 2024 - Răzvan Lucescu, dorit pe banca unei echipe mari! Duminică joacă "finala" pentru titlu în Grecia

Răzvan Lucescu mai are nevoie de un singur punct în ultima etapă pentru a câștiga un nou titlu cu PAOK Salonic.

Razvan Lucescu PAOK Salonic

22 Aprilie 2024 - Răzvan Lucescu, în centrul scandalului după ce a pierdut derby-ul. "În țara lui nu făcea așa ceva"

Echipa greacă PAOK Salonic, antrenată de tehnicianul român Răzvan Lucescu, a pierdut duminică seara, în deplasare, scor 1-2, meciul din etapa a 6-a a play-off-ului, cu Olympiacos Pireu.

21 Aprilie 2024 - Răzvan Lucescu, meci infernal în Grecia. Ce a făcut echipa lui pe terenul lui Olympiacos

Ce a făcut Răzvan Lucescu în Conference League. Toate rezultatele serii

19 Aprilie 2024 - Ce a făcut Răzvan Lucescu în Conference League. Toate rezultatele serii

Echipa greacă PAOK Salonic, condusă de tehnicianul român Răzvan Lucescu, a pierdut joi seara, pe teren propriu, scor 0-2, meciul din manşa secundă a sferturilor Conference League, disputat în

12 Aprilie 2024 - Toate rezultatele din Conference League: ce a făcut PAOK Salonic, echipa antrenată de Răzvan Lucescu

Echipa greacă PAOK Salonic, condusă de antrenorul român Răzvan Lucescu, a pierdut joi seara, în deplasare, scor 0-1, cu formaţia belgiană Club Brugge, în manşa tur a sferturilor de finală

07 Aprilie 2024 - Revenire senzațională pentru Răzvan Lucescu. Și-a păstrat primul loc cu un gol marcat în minutul 89

Echipa greacă PAOK Salonic, formaţia condusă de tehnicianul român Răzvan Lucescu, a încheiat la egalitate duminică, în deplasare, scor 2-2, cu gruparea AEK Atena. PAOK a revenit de la 0-2.

15 Martie 2024 - Conference League: Aston Villa a surclasat-o pe Ajax, Răzvan Lucescu a dat lovitura. Tabloul sferturilor de finală

Echipa engleză Aston Villa a dspus joi seara, pe teren propriu, scor 4-0, de formaţia olandeză Ajax Amsterdam, în manşa secundă a optimilor din Conference League.

14 Martie 2024 - PAOK Salonic, surpriza serii în Europa! Echipa lui Răzvan Lucescu e în sferturi după o revenire spectaculoasă

Echipa greacă PAOK Salonic, condusă de tehnicianul român Răzvan Lucescu, s-a calificat joi seara în sferturile Conference League, după ce a învins, pe teren propriu, scor 5-1, gruparea croată

19 Februarie 2024 - Meci de coșmar pentru Răzvan Lucescu: cum s-a terminat derby-ul dintre PAOK și Olympiakos

Echipa greacă PAOK Salonic, condusă de tehnicianul român Răzvan Lucescu, a pierdut duminică seara, pe teren propriu, scor 1-4, în faţa formaţiei Olympiacos Pireu, în etapa a 23-a din

Câți bani va câștiga Răzvan Lucescu după semnarea noului contract

09 Februarie 2024 - Câți bani va câștiga Răzvan Lucescu după semnarea noului contract

Aflat pe primul loc în campionatul Greciei, calificat în semifinalele Cupei Greciei și în optimile Conference League, Răzvan Lucescu a primit recunoașterea rezultatelor obținute.

01 Februarie 2024 - Victorie zdrobitoare pentru Răzvan Lucescu în Grecia. PAOK se apropie de un nou trofeu, dar Terim i se opune

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, s-a calificat, miercuri, în semifinalele Cupei Greciei, trecând în sferturi de Panserraikos, scor general 9-0.

29 Ianuarie 2024 - Fatih Terim l-a înjurat pe Răzvan Lucescu, iar antrenorul român nu s-a ferit de cuvinte: "O rușine pentru fotbal" VIDEO

Echipa greacă PAOK Salonic, antrenată de tehnicianul român Răzvan Lucescu, a învins duminică seara, pe teren propriu, scor 2-1, formaţia Panathinaikos.

Meci nebun pentru Răzvan Lucescu în Grecia

30 Ianuarie 2023 - Meci nebun pentru Răzvan Lucescu în Grecia

Echipa PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a învins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 3-2, formaţia Levadiakos, în etapa a XX-a a campionatului Greciei.

Victorie uriașă pentru Răzvan Lucescu în Grecia

26 Ianuarie 2023 - Victorie uriașă pentru Răzvan Lucescu în Grecia

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, s-a calificat, joi seară, în semifinalele Cupei Greciei, trecând în sferturile de finală de Panathinaikos.

18 Ianuarie 2023 - Victorie mare pentru Răzvan Lucescu în Grecia. Antrenorul român, la un pas de calificarea în semifinalele Cupei cu PAOK Salonic

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a învins, miercuri seară, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, echipa Panathinaikos, în prima manşă a sferturilor de finală ale Cupei

04 Ianuarie 2023 - Răzvan Lucescu, victorie mare în derby-ul orașului Salonic. Pe ce loc este PAOK în campionat

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a învins, miercuri, cu scorul de 1-0, echipa Aris Salonic, într-un meci din etapa a 16-a a campionatului Greciei.

28 Decembrie 2022 - Cum s-a terminat duelul românesc din Grecia dintre Răzvan Lucescu și Dorin Rotariu

Derbiul românesc din Grecia s-a încheiat la egalitate, miercuri, când Atromitos şi PAOK Salonic au remizat, scor 1-1, în etapa 15-a din Greek Super League.

Înfrângere dureroasă pentru Răzvan Lucescu în derby-ul Greciei

30 Octombrie 2022 - Înfrângere dureroasă pentru Răzvan Lucescu în derby-ul Greciei

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a fost învinsă, duminică, în deplasare, cu scorul de 2-0, de AEK Atena, într-un meci din etapa a zecea a campionatului Greciei.

18 Octombrie 2022 - Răzvan Lucescu, scandal uriaș la finalul derby-ului din Grecia. Antrenorul român atacat de eleni

Răzvan Lucescu a răbufnit la finalul derby-ului Greciei.

29 August 2022 - Cum s-a terminat derby-ul românilor din Grecia, dintre Răzvan Lucescu și Dorin Rotariu

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a învins, duminică seară, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa lui Dorin Rotariu, Atromitos, într-un meci din etapa a doua a

Cum s-a terminat derby-ul românilor din Grecia

17 Aprilie 2022 - Cum s-a terminat derby-ul românilor din Grecia

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu şi la care evoluează Alexandru Mitriţă, a fost învinsă, duminică, în deplasare, cu scorul de 1-0, de echipa lui Cristian Ganea, Aris,

13 Aprilie 2022 - Răzvan Lucescu nu regretă declarația pe care a dat-o după meciul Marseille - PAOK. Antrenorul român a făcut afirmații care au scandalizat Franța

Răzvan Lucescu, antrenorul român al echipei PAOK Salonic, a declarat, miercuri, că nu regretă comentariile pe care le-a făcut după prima manşă a meciului cu OM din Conference League, marcat

08 Aprilie 2022 - Răzvan Lucescu, discurs dur după meciul de la Marseille. Antrenorul român a avut parte de un meci nebun în Conference League

Fanii echipelor Olympique Marseille şi PAOK Salonic s-au confruntat, joi seară, lângă şi pe stadionul Velodrome, înaintea meciului din Conference League, iar antrenorul grecilor, Răzvan

20 Martie 2022 - Răzvan Lucescu, victorie mare în campionat. Antrenorul român a câștigat cu PAOK derby-ul Greciei

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu şi la care joacă Alexandru Mitriţă, a învins, duminică, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa AEK Atena, într-un meci din play-off-ul

Cu cine va juca Răzvan Lucescu în sferturile de finală din Conference League

18 Martie 2022 - Cu cine va juca Răzvan Lucescu în sferturile de finală din Conference League

PAOK Salonic, echipa antrenată de Răzvan Lucescu şi la care evoluează Alexandru Mitriţă, va evolua cu Olympique Marseille, în sferturile de finală ale Conference League, s-a stabilit, vineri,

23 Ianuarie 2022 - Ce victorie pentru Răzvan Lucescu în Grecia! Antrenorul român se luptă cu PAOK Salonic pentru câștigarea campionatului

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu şi la care joacă Alexandru Mitriţă, a învins, duminică seară, în deplasare, cu scorul de 4-0, echipa Volos, într-un meci din etapa a

15 Decembrie 2021 - Răzvan Lucescu, meci fabulos în Grecia. Ce a făcut PAOK Salonic în ultimul meci din campionat

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a învins, miercuri, în deplasare, cu scorul de 4-0, echipa PAS Giannina, îmtr-un meci din etapa a XIV-a a campionatului Greciei.

Cu cine vor juca Răzvan Lucescu și Nicolae Stanciu în Conference League

13 Decembrie 2021 - Cu cine vor juca Răzvan Lucescu și Nicolae Stanciu în Conference League

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, va evolua cu echipa daneză Midtjylland, în șaisprezecimile Conference League, conform tragerii la sorţi de luni .Echipa cehă Slavia Praga,

28 Noiembrie 2021 - Răzvan Lucescu, în mijlocul unor evenimente șocante în Grecia. Suporterii au intrat pe teren la derby-ul orașului Salonic

Derbiul oraşului Salonic, PAOK - Aris, a fost oprit de arbitrul scoţian Bobby Madden, după ce fanii echipei antrenate de Răzvan Lucescu au invadat terenul, la scorul de 0-1, informează presa

05 Noiembrie 2021 - Românii, rezultate șoc în Conference League! Ce au făcut Răzvan Lucescu și Stefan Radu în Europa

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a fost învinsă, joi seară, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, de echipa FC Copenhaga, într-un meci din grupa F a Conference League.

1. Un stat din Europa ține țara noastră la barieră, dar a aflat că românii reprezintă a doua forță din națiunea lor
    2. Greșeala pe care o facem cu toții dimineața înainte de a urca în mașină. Cum putem evita defecțiunile motorului
    3. Contract umilitor impus Rusiei pentru vânzarea de gaze. Iranul profită imens de pe urma pierderilor Gazprom
    4. Un urs a ieșit la plimbare prin Parcul Central dintr-o stațiune plină cu turiști. "Vă doresc o zi minunată"
    5. Cunoscută stațiune de pe litoralul românesc, pe cale de dispariție: ”Scapă cine poate. Urmează să ne cazăm unii la alții”
    6. Forțele aeriene ucrainene trebuie să renunțe la abordările sovietice pentru a profita la maximum de F-16
    7. Diana Șoșoacă, dată afară din Parlamentul European. A zbierat și și-a pus botnița: „Ați omorât oameni!" VIDEO
    8. Când pasiunea pentru Matematică se împletește cu munca în echipă. „Rețeta” Anei pentru performanță, elevă olimpică și multiplă campioană Brio Challenge
    9. Ion Ţiriac a spus adevărul despre Simona Halep: ”De ce a fost pozitivă? Ea e locul 2005...”
    10. Câte site-uri există în Coreea de Nord. Hackerii au reușit să pătrundă în mediul online anemic al regimului lui Kim Jon-un