Meci dramatic pentru Răzvan Lucescu, cu o mare rivală la titlu. Cum arată clasamentul

Duminica, 11 Februarie 2024, ora 22:07
3269 citiri
Răzvan Lucescu e antrenor la PAOK Salonic FOTO facebook

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a remizat, duminică, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa AEK Atena, într-un meci din etapa a 22-a a campionatului Greciei.

AEK a deschis scorul prin Eliasson, în minutul 47. Pentru PAOK a egalat Kedziora, în minutul 89.

Pentru Răzvan Lucescu este primul meci după ce în urmă cu două zile şi-a prelungit cu trei ani contractul.

PAOK Salonic este lider în clasament, cu 51 de puncte, în timp ce AEK ocupă locul trei, cu 49 de puncte. Pe poziţia a doua este Panathinaikos, care are 50 de puncte.

Încă o victorie pentru Răzvan Lucescu în lupta pentru titlu
Echipa greacă PAOK Salonic, antrenată de tehnicianul român Răzvan Lucescu, a învins miercuri, în deplasare, scor 2-0, gruparea Panserraikos într-un meci al etapei a 25-a din Stoiximan Super...
Victorie smulsă dramatic de Răzvan Lucescu în lupta pentru titlu
Echipa greacă PAOK Salonic, pregătită de antrenorul român Răzvan Lucescu, s-a impus duminică, în deplasare, scor 3-1, în faţa echipei Panetolikos, în etapa a 24-a din Super Liga greacă....