Pas gresit pentru Razvan Lucescu

Joi, 26 Decembrie 2019, ora 21:14
5779 citiri

Echipa antrenata de Razvan Lucescu, Al Hilal, s-a incurcat in ultima etapa din Arabia Saudita.

Ocupanta locului 4 la Campionatul Mondial al Cluburilor a rezmizat in deplasare, scor 1-1, cu Al Hazm, antrenata tot de un roman, fostul selectioner de la tineret - Daniel Isaila.

Hamzi a deschis scorul in minutul 53 pentru gazde, in timp ce golul egalizator a fost semnat de italianul Giovinco, in prelungirile partidei.

Al Hilal a ajuns la 21 de puncte si se afla pe locul 5, la cinci puncte distanta de prima clasata, Al Nasr.

Al Hazm ocupa pozitia a 11-a, cu 15 puncte.

Ciolacu este sigur de victoria lui Firea la Capitală: ”Va câștiga şi cu Piedone, şi fără Piedone”
Indiferent dacă Cristian Popescu Piedone se va retrage sau nu din cursa electorală, Gabriela Firea va fi noul primar al Capitalei, este convins Marcel Ciolacu. Premierul a precizat miercuri,...
Ciolacu susține că nu există riscul ruperii coaliției: ”Ce voiaţi? Să stau la televizor să spun: "m-am gândit eu că e mai bun Piedone"?”
Marcel Ciolacu nu crede că decizia privind candidaturile separate la Primăria generală a Capitalei va afecta în vreun fel coaliția formată din PSD şi PNL. El susţine că membrii alianţei...
#Al Hilal egal, #Razvan Lucescu Daniel Isaila, #Razvan Lucescu Al Hilal , #stiri Razvan Lucescu