Razvan Lucescu a incheiat anul cu o remiza: Al Hilal - Al Shabab, scor 1-1

Joi, 31 Decembrie 2020, ora 21:20
2692 citiri
Razvan Lucescu a fost desemnat cel mai bun antrenor in luna noiembrie

Formatia Al Hilal, antrenata de Razvan Lucescu, a remizat, joi seara, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Al Shabab, intr-un meci din etapa a XI-a a campionatului Arabiei Saudite.

Oaspetii au deschis scorul in minutul 14, prin Martins, iar in minutul 51 au ramas in inferioritate numerica, Al Ammar fiind eliminat.

Al Hilal a egalat in minutul 87, prin Al Shehri.

Tot in ultima zi a anului 2020, Razvan Lucescu a primit trofeul pentru Antrenorul Lunii Noiembrie.

Al Hilal este lider in clasament, cu 24 de puncte, in timp ce AL Shabab este pe locul trei, cu 19 puncte.

Ianis Hagi, urmarit de trei cluburi mari din Europa. Plecarea din Scotia ar putea avea loc in 2021

Ultimul mesaj al lui Piedone despre posibila retragere din cursa pentru Capitală: ”Îi las pe contracandidaţi să facă campanie când cerurile sunt deschise”
Cristian Popescu Piedone a anunțat joi, 25 aprilie, că rămâne în cursa pentru Primăria Bucureștiului, în ciuda tuturor zvonurilor. "Haideţi să închidem odată... Retragere, mesaje,...
Orban acuză Biroul Electoral Central că favorizează alianța PSD-PNL: ”Le-a dat voie să desfacă alianţa împotriva firii”
Liderul Forţa Dreptei, Ludovic Orban, a acuzat joi, 25 aprilie, Biroul Electoral Central că ar fi modificat „în mod ilegal” o hotărâre de guvern şi că instituţia ar fi...
#lucescu, #razvan, #meci, #arabia, #saudita, #Al Hilal, #remiza , #stiri Razvan Lucescu