Surpriza uriasa in Spania! Real Madrid se incurca la Malaga si ramane la 9 puncte de Barcelona

Duminica, 21 Februarie 2016, ora 21:29
3481 citiri

Real Madrid mai face un pas gresit in Spania, sub bagheta marelui Zidane, ramanand la 9 puncte in spatele liderului Barcelona, dupa un 1-1 la Malaga.

Meciul de pe La Rosaleda incepuse bine, cu un gol marcat de Ronaldo (minutul 33), chiar daca din offside si apoi cu un penalti ratat (minutul 36) de acelasi portughez.

Albentosa a egalat putin dupa o ora de joc (minutul 66), un 1-1 care a ramas si scorul final.

Mare surpriza asadar in etapa cu numarul 25 a Spaniei, Real ramanand la o distanta apreciabila de catalani, care vor juca saptamana viitoare cu Arsenal, in Liga Campionilor.

Lovitură pentru Clotilde Armand. Primărița Sectorului 1, trimisă în judecată în ziua în care și-a depus candidatura pentru un nou mandat
Procurorii au anunțat joi, 25 aprilie, trimiterea în judecată a primăriței Sectorului 1, Clotilde Armand, pe care o acuză de ”folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane”. Ea...
Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
#Real Madrid egal la Malaga, #surpriza uriasa Real Malaga, #cronica meci Real Malaga , #stiri Real Madrid